Переїзд

Проекти з переїзду до нового офісу зазвичай вимагають інвестиції досить великої кількості ресурсів, якими володіє організація, в тому числі одного з найцінніших  - часу вищого керівництва компанії.

Використовуючи прогресивні системи та технології управління проектами, а також великий досвід у цій сфері, «Новий Офіс» допоможе здійснити проект, пов'язаний зі змінами Вашого офісу, в рамках заздалегідь обговорених критеріїв якості, бюджету і термінів. Ваша компанія використовуватиме ресурси ефективно, і менеджмент зможе сконцентруватися на своїх основних завданнях.

Штат кваліфікованих співробітників компанії "Новий Офіс" володіє великим досвідом у цій сфері, забезпечений усім необхідним обладнанням і пакувальними матеріалами, що потрібні в процесі переїзду. Наші фахівці готові вирішити будь-які завдання щодо перевезення швидко і якісно.

Вартість переїзду визнача тиметься експертним шляхом, виходячи із об’єма перевезеного майна, кількості необхідного пакувального матеріалу, транспорту, розбору і збору на новому місці.