Декорування вікон

Жалюзі та ролети.

Установка жалюзі/ролетів - це завершальний і відповідальний етап декорування віконного отвору. Адже від правильності установки залежить не лише зовнішній вигляд вікна і зручність експлуатації жалюзі та ролетів, а й рівень природного освітлення офісного приміщення. 
Скориставшись нашими послугами, ви зможете прикрасити вікна тим типом жалюзі/ролетів, який буде ідеально відповідати дизайну приміщення. Наш професійний інженерно-технічний персонал зробить грамотний замір вікон, проконсультують  щодо технічних особливостей жалюзі/ролетів, допоможуть обрати оптимальне рішення для нестандартних вікон.

Захисна  і декоративна плівка.

Для додання спеціальних властивостей склу «Новий Офіс» пропонує захисну та декоративну плівку для зовнішніх та внутрішніх поверхонь, виготовлення логотипів. Плівка має спеціальне покриття, стійке до подряпин і не потребує додаткового обслуговування в експлуатації.
Захисна плівка робить скло безпечним, і при його руйнуванні утримує скло в рамі, не даючи розсипатися, і захищаючи людей довкола від травмування.
Декоративну плівку використовують для оформлення скляних поверхонь в інтер’єрі. З  її допомогою наносять логотипи або інші малюнки на скляні перегородки, двері та інші поверхні, що додає сучасний, індивідуальний і завершений вигляд офісному приміщенню, а також забезпечує певний рівень приватності приміщення.